ברוכים הבאים!

פנים קטנות ומתוקות מציצות מתוך שמיכה רכה, עטופים באהבה של הורים שמחים ומאושרים. כל המשפחה והחברים מחבקים ומשתתפים בשמחה גדולה. ברגעים הקטנים – גדולים של החיים אנחנו כאן בשבילכם באולם אירועים חדש ומפואר, כדי להתרגש ולחגוג את הצטרפותו של הנסיך\נסיכה הקטנ\ה למשפחה.את ההתחלה הטובה של החיים הקטנים וטהורים, ולאחל מזל טוב מכל הלב. כדי לעבר את האירוע המרגש שלכם בצורה הטובה ביותר אספנו כמה טיפים שיועילו לכם לפני האירוע, במהלך אירוע הברית וגם לאחריו. פריטים נצרכים לברית 

*חיתולי בד טטרה או פלנל 2X 

*טיטולים 4X

*כרית בגודל בינוני

*בשמים הדסים וכו' אם אתם נוהגים )

*יין אדום  לקידוש )

*כסא לסנדק

הכנת הנסיך לטקס הברית

אוכל - עדיף להאכיל את התינוק שעתיים לפני הברית. במידה והתינוק לא רגוע יש אפשרות גם להאכיל אותו חצי שעה לפני הברית. מריחת קרם - ביום של הברית מומלץ להימנע ממריחת קרמים ומשחות למיניהן לכל סוגיהן. יש גם את עניין רחיצת התינוק - שצריך להיעשות כמהשעות לפני הברית תזמון טוב ונכון– כדי שלא יהיו בעיות עם זמני ההגעה, מומלץ להזמין את האורחים 45 דקות לפני הברית.

לאחר הברית:

1. לאורך השעות הראשונות לאחר קיום טקס הברית צריך לשים לב שאין דימום מאסיבי באזור הברית  חוץ מכתמי דם קלים הבאים עם השתן.

2. יש לתת תשומת לב שלאחר פרק זמן של כ-6 שעות בערך, התינוק יטיל שתן ללא הפרעה. במידה ואתם רואים שמתעוררת בעיה צריך לקרוא למוהל.

3. אפשר לעשות אמבטיות לתינוק גם  לאחר החלפת הטיטול, אפשר גם מיד לאחר קיום טקס  הברית.

4. בימים הראשונים לאחר ברית המילה יהיה צבע שונה במקום בו נעשתה הברית, בהמשך זה ישתנה לצבע הסטנדרטי. 

תופעות לוואי אפשריות

1. יום עד מקסימום  יומיים לאחר טקס הברית יכולים להיות 

תמי דם קלים בטיטול - אין צורך בטיפול נוסף.

2. כשבוע שלאחר הברית מופיעה הפרשה לבנבנה - צהובה באזור החתך ומעליו. הפרשה זו מהווה את הגלד שמגן על הפצע הברית ונראית כקרום דק על כל הברית. כעבור שבועיים היא מתקפלת ונעלמת ללא טיפול כלשהו. לפיכך אין להיבהל או לנסות להסירה. 

3. לעיתים רחוקות, תיתכן הופעת נפיחות קלה שחולפת כעבור יומיים-שלושה.

בכל מקרה חשוב לשמור על קשר עם המוהל ולדווח לו על על כל בעייה או דבר שלא כשורה.

אנחנו באורכדיה אולמות אירועים מבינים שברית/ה היא אירוע חשוב ומרגש, ושמחים להזמין אתכם להתרשם מאולם מפואר וחדש במיקום מרכזי בירושלים. האולם בנוי בעיצוב מודרני ונקי, אל מול נוף מרהיב ועוצר נשימה של ירושלים הפרושה מחלון פנורמי גדול.  האולם מציע לכם תפריט עשיר ברמה גבוהה, עם מגוון טעמים מעוררי תיאבון תוכלו לשדרג כל מנה ולהפוך אותה למיוחדת עם תוספות אופציונליות לבחירה. אצלנו תקבלו ייעוץ לתפריט לפי טעמכם והעדפתכם מצוות השפים שלנו בהתאמה אישית לאופי ולסגנון האירוע שלכם, בהתאם לתקציב ולתכנון שלכם. ואחרי הבחירה - תיהנו מחגיגה קולינרית משובחת ממיטב מנות הדגל שלנו, שיעשו לכם את האירוע שמח יותר. רחבת הריקודים שלנו עומדת לרשותכם לכל אורך האירוע. תוכלו לשלב מוסיקה קלאסית, עממית, קצבית , מנגינות רקע וכל סגנון אחר מועדף, כדי ליצור אווירה טובה ולהגביר לאורחים את ההנאה מהאירוע. יחד נתאים ציפיות לאירוע מושלם ומיוחד נסדר, נעצב ונתאים לכם את האירוע מההתחלה עד הסוף, נעבור שוב ונבדוק שהכל יהיה מאורגן על הצד הטוב ביותר. כדי שלכם יישאר רק לבחור את השם.

לתיאום פגישה / בירורים נוספים

מלאו את פרטיכם או התקשרו - 02-6734128

אולם חתונות