אולמות בירושלים | האירועים שלנו

אורכדיה אולמות אירועים נותן את כל האופציות לעריכת אירוע תחת מטרייה אחת

כאן תוכלו לחגוג בשמחה כל אירוע קטן או גדול יחד עם הצוות המנוסה שלנו שייתן את האווירה והטעם הבלתי נשכח של ערב חלומי בנגיעה המיוחדת שלכם.

בכל אירוע, קטן או גדול יש לכם אולם שמחכה רק לכם להתאים לצרכים שלכם לשמחה שלמה ולחגיגה בלב שקט וקל. באולמי אורכדיה תוכלו לערוך בריתות, אירוסין, חינה, בר מצוות וחתונות.

לכל אירוע יש צרכים שונים. מתוך הבנה לצרכים שלכם נוכל להתאים לכם במדויק את האולם, לתכנן מראש ולהמליץ לכם על סגנון עיצוב ועל סדר וארגון נכונים, כדי שהאורחים שלכם ייהנו באירוע שלכם. 

 

בחתונה

דאגו למספיק מקומות ישיבה לאורחים וקחו בחשבון חריגה של 10 אחוז של אורחים שיכולים להפתיע אתכם תזמנו עם הצלם שיהיה נוכח בשעה שקבעתם ואפילו קודם לכן, למניעת פישולים. חלקו תפקידים מראש בין כמה אנשים שיעשו את הדברים הקטנים וידאגו להם בזמן שהראש שלכם יהיה בעננים על רחבת הריקודים או שתהיו עסוקים בעניינים יותר בוערים. 

ביום החתונה השאירו מישהו בבית כגון בייביסיטר או מכר שאתם סומכים עליו כדי למנוע פתחון פתח לפריצה. צאו חצי שעה לפני הזמן שקבעתם, כדי שתוכלו ללכת בנחת ובשלווה, בשביל שיהיה לכם מספיק זמן כדי לתת לאורחים שלכם יחס טוב, לדבר איתם ולקדם אותם בברכה לפני הלחץ של החופה. 

והכי חשוב- חייכו חיוך גדול ומאושר זה היום המיוחד שלכם!

 

ברית\ה

זה אירוע מרגש של התינוק החדש שהגיע לעולם מעצם טבעו האירוע יהיה יותר מצומצם מבחינת כמות המוזמנים, ויש פחות זמן להיערך לפני. חשוב מאוד להביא את כל הפריטים הנלווים לתאם מראש עם הצלם, המעצב וכל אנשי המקצוע שצריכים להיות באירוע שלכם. וודאו עם אורחיכם הגעה, בכדי למנוע עוגמת נפש ומנות שסתם ייזרקו ללא סיבה.

 

חינה

שמחה פורצת גבולות כהקדמה חגיגית לשמחת החתונה הקרבה. לחינה מתאים עיצוב מעניין וחם. אם אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם אפשר לשים ליד כל שולחן פתק עם שם המוזמן להרגשה אישית ונוחה במיוחד. כך גם יהיה יותר מסודר בלי ששום אורח יישאר נבוך ללא מקום ישיבה.

העיצוב של החינה הוא בדרך כלל חופשי, בגלל שהוא בקונספט מסיבתי. תוכלו לבחור צבעים כרצונכם ולטעמכם כיד הדמיון הטובה. מומלץ לא להגזים ולראות לפני התאמה מוחשית של צבעים, כך תדעו להתאים ביניהם, ליצירת אוורריה ססגונית ושמחה. 

אחרי הכל זה מסיבה שמחה במיוחד, לא?

 

בת/בר מצווה

זה כבר גיל שאפשר להתחיל ! היערכו מראש עם אירוע שמתאים לחברי החתן\כלת האירוע תוכלו להתייעץ עם הנסיך\ה לגבי העדפות צבעים ועיצובים אהובים ובחיד לייצור אירוע תוך שמירה על קשר טוב ואוירה טובה.

 

אירועי יום

אם אתם רוצים לערוך אירוע ביום \כנס לחברה\אירוע עיסקי שיקדם את המטרות שלכם.   תוכלו להשיק מוצר חדש, להראות אותו לקהל המתעניינים או לתת לעובדים בוקר גיבוש מהנה. בכל מה שתבחרו האולם שלנו עומד לרשותכם לכל מטרה עם נוף מדהים שעושה את ההרגשה הטובה, ובמיוחד ביום כשהשמש זורחת ואז אפשר לראות כל פרט ופרט מהנוף הנשקף מהחלון. בתוך האולם עצמו מקום רב לכיסאות ולשולחנות.