ערב טעימות - מדוע זה חשוב כל כך
Oct 4, 2016 אווירה

ערב טעימות - מדוע זה חשוב כל כך

חלק חשוב ונכבד בתהליך הפקת החתונה והחלטה על המנות שיוגשו בערב הזה הוא ערב הטעימות בו תוזמנו לטעום ממבחר המנות של אורכדיה אירועים בכדי להחליט אלו מנות הן המועדפות עלכים ועל האורחים שלכם, לכן מומלץ לבוא יחד עם בני משפחה ולטעום ולהחליט יחד. יש גם זוגות רבים שמעדיפים לשלוח בני משפחה או מכרים אל ערב הטעימות מכל מיני סיבות ומבלי להגיע בעצמם אל ערב חשוב זה.

ערב זה הוא חוויה כיפית ומכניס את כל הנגועים בדבר ישר לאווירה של החתונה , מומלץ ביותר לכל זוג שהולך להתחתן לא לפספס את הערב הזה, ולהיות נוכח בו. מכמה סיבות עיקריות ורבות .

להכנס לאווירת החתונה:

ערב הטעימות נעשה בדרך כללבאולם שבו תהיה החתונה העתידית. ולכן זו הזדמנות טובה ביותר להיכנס לאווירת החתונה לבחון שוב מקרוב את המקום של האירוע,  ולתכנן בו  במקום עצמו כל דבר נוסף חשוב לקראת האירוע הגדול בחייכם ו הדבר העיקרי הוא כמובן לבחור את התפריט שיהיה ביום החתונה.  לא בכל יום נישאים, לוכן חשוב לבחור את המנות ההולמות והמתאימות ביותר לכל האורחים הבאים לאירוע שלכם וזו ההזדמנות הטובה ביותר לעשות זא תמתוך שיקול דעת רב . חשוב ביותר שששני בני הזוג יהיו נוכחים בערב הטעימות.

חשוב שתדעו מה האורחים שלכם יאכלו:

 בערב של הטעימות עומדת לרשותכם משימה עיקרית ביותר, והיא להחליט מה האורחים שלכם יאכלו באירוע עצמו. חשוב ביותר שתהיו נוכחים בעצמכם בערב הטעימות. גם אם אתם סומכים בלב שלם על המשפחה והקרובים או על ההורים שהיה בדעתכם לשלוח במקומכם, עדיין חשוב מאד שבאירוע תהיה נוכחות עירית ובולטת שלכם שהיא תבוא לידי ביטוי בבחירה האישית של המנות שיוגשו באירוע לפי טעמכם . אולמי אורכדיה בירושלים נותנים לכם את האפשרות לטעום כל מנה לפני החתונה ולהחליט על המנות האהובות עליכם ביותר על פי טעמכם.

ערב נהדר עם המשפחה:

בחרתם להתחתן באורכדיה אירועים? בוודאי תשמחו לדעת כי אל ערב הטעימות תוכלו להגיע עם ההורים שלכם או בני משפחה נוספים שבוודאי יהיה להם מה להגיד על האוכל ולתת לכם ייעוץ לגבי המנות שכדאי לכם להזמין. ערב זה יהפוך לערב בילוי נהדר של בני הזוג עם כל המשפחה משני הצדדים, זה בוודאי יהווה נדבך נוסף של היכרות בין שני הצדדים כאשר כל אחד יביע את דעתו על האוכל המוגש.

המלצה שלנו - לא כדאי לווותר על ההזדמנות המיוחדת הזו.

בערב זה תוכלו להתיעץ עם השפים וגם להעיר:

בערב הטעימות, יש  לכם הזדמנות פז לא רגילה שכדאי לנצל ולשוחח עם השפים בשיחה אפשר לתת דגשים בנושא הטעמים של המנות וגם להציע שינויים אפשריים במתכון. השפים בדרך כלל פתוחים לשמוע ביקורת ודעה שונה ממה שהם רגילים ויהיה להם רצון לעשות את כל מה שניתן בשביל שתהיו מרוצים בערב הגדול והמשמעותי ביתורבחייכם ולהבטיח בצורה מקסימלית  שהאירוע שלכם יהיה הצלחה קולינארית לא רגילה. המלצה שלנו, תגיעו רעבים, מצפה לכם ערב גדול, טעים ומהנה שלא תשכחו לאורך זמן רב.

0 תגובות

עדיין אין תגובות למאמר זה, תהיה הראשון להשאיר כאן את תגובתך.

השאר תגובתך

בטיחות

captchaאנא הקלד את האותיות שאתה רואה בתמונה.
לחץ על תמונה כדי לצייר מחדש.

לתיאום פגישה / בירורים נוספים

מלאו את פרטיכם או התקשרו - 02-6734128

אולם חתונות